Hubálek - EXPRO s.r.o.: Realizace výstavních expozic

Firma Hubálek - EXPRO s.r.o. se zabývá organizací a realizací firemních účastí na výstavách, veletrzích a kongresech již od roku 1991 v tuzemsku a v zahraničí.

Nabízíme kompletní a komplexní služby realizace výstav na klíč - od návrhu vašeho výstavního stánku tak, aby na první pohled zaujal vaše návštěvníky svým neotřelým vzhledem, přes dopravu a montáž, až po vybavení stánku nábytkem, osvětlením a elektroinstalacemi a výrobu plakátů a výstavních panelů. Během konání výstavy / veletrhu jsme schopni zajistit catering a doprovodný propagační program.

Od 1.8.2003 je veškerá činnost soustředěna do nové provozní budovy v Praze na Chodově. Je zde soustředěná truhlárna, skladový a fundusový materiál a administrativa na celkové ploše 1400 m2. K zajištění výstavních expozic vlastní firma vybavení expozic na 750 m2 výstavní plochy, truhlárnu a písmomalířskou dílnu. Toto zázemí a odborné znalosti v oboru umožňují firmě zajišťovat i náročné expozice v zahraničí.

Díky vlastnímu zázemí a zkušenému týmu odborníků vám snižujeme náklady na realizace výstav a současně garantujeme vysokou kvalitu a dodržení termínů dodání