Výstavní stánky na klíč

Svěřte realizaci vašeho stánku pro veletrh, výstavu nebo kongres odborníkům! Realizacemi výstav se zabývame již od roku 1991. Zajišťujeme kompletní služby od návrhu, přes výrobu, dopravu, montáž na místě, zařízení vybavením, elektroinstalacemi a dekoracemi, až po demontáž a odvoz.

Vlastní zázemí a zkušený tým nám umožňují snižovat vám náklady na realizaci při zachování vysoké kvality práce a dodržování dohodnutých termínů!

1. Návrh a 3D vizualizace pro váš veletržní stánek

Naši designéři používají moderní software a navrhnou vám špičkový výstavní stánek, který na první pohled zaujme svým vzhledem a praktickou funkčností. Součástí návrhu je 3D vizualizace, ve které si váš nový veleteržní stánek můžete prohlédnout ze všech stran. Poradíme vám také, jak co nejlépe využít plochu, která je k dispozici a jak se odlišit od konkurence. Na obrázcích níže si můžete prohlédnout příklad 3D vizualizace a následné realizace výstavního stánku pro firmu SALTEK:

3D vizualizace stánku pro firmu SALTEK

Týž výstavní stánek - dokončení montáže


2. Výroba a montáž - používané výstavní systémy

Po odsouhlasení návrhu pro váš výstavní stánek vyrobíme jednotlivé komponenty v naší vlastní truhlárně v Praze a vlastními vozy je dopravíme na výstavu kdekoliv po ČR nebo v Evropě, kde váš stánek naši technici zkompletují, provedou elektroinstalace a vybaví výstavními panely, tiskovými materiály a dekoracemi.

Ověřené výstavní systémy, které používáme:

Standardní "stavebnicové" systémy:

  • OCTANORM
  • TRIO
  • MAXIMA
  • Patrové stánky

Atypické výstavní stánky:

  • Zakázková výroba
  • Atypické konstrukce dřevěné nebo kovové

Maximální důraz na individualitu, větší flexibilita oproti "stavebnicovým" systémům


3. Zapůjčení vybavení - mobiliář

Váš výstavní stánek můžeme vybavit nábytkem, elektrospotřebiči i skladovacím prostorem nebo na příklad postavit zázemí s kuchyňkou. Prohlédněte si náš mobiliář / vybavení stánků v naší standardní nabídce. Na vyžádání lze zajistit i nestandardní vybavení.

Grafické práce:

Součástí návrhu a realizace jsou také grafické práce, tisk a výroba výstavních panelů.


4. Doplňkové služby

Na vyžádání vám můžeme zajistit doplňkové služby během vaší účasti na veletrhu / výstavě / kongresu, jako jsou zajištění občerstvení / catering, hostesky, hudbu. Dále můžeme zajistit venkovní poutače, přepravu a pojištění exponátů, tlumočníky či asistenty a další služby.

 

Ukázky naší práce